Στις 30-6-2021, με τη λήξη της σύμβασης των αναπληρωτών και στις 20-7-2021, με την ολοκλήρωση και της Συμβουλευτικής Επαγγελματικού Προσανατολισμού (ΣΕΠ) και μηχανογραφικών για υποψηφίους Πανελλαδικών Εξετάσεων 2021, ολοκληρώθηκε άλλο ένα σχολικό έτος για το Κ.Ε.Σ.Υ. Φθιώτιδας, αρκετά εποικοδομητικό.  Διεκπεραιώθηκαν 800 και πλέον αιτήματα για αξιολογήσεις και ΣΕΠ μαθητών/μαθητριών Λυκείων, Γυμνασίων Δημοτικών Σχολείων και Νηπιαγωγείων της Φθιώτιδας από το Ειδικό Επιστημονικό και Εκπαιδευτικό Προσωπικό.

Η Διεπιστημονική Ομάδα και ο Προϊστάμενος του Κ.Ε.Σ.Υ. Ιωάννης Μπαρμπάτσης, ευχαριστεί το κοινό που εξυπηρετήθηκε, για τη συνεργασία που επέδειξε αναφορικά με την τήρηση των μέτρων προστασίας για τη δημόσια υγεία και για την εμπιστοσύνη στις υπηρεσίες του Κ.Ε.Σ.Υ. Από 14-12-2020 έως και 20-7-2021 θερμομετρήθηκαν και καταγράφηκαν πάνω από 2000 άτομα, με το συνολικό αριθμό να ξεπερνά τα 2600, υπολογίζοντας και τις συναντήσεις από 1-9-2020 έως 13-12-2020.

Ευχαριστούμε επίσης, για τις ευχές, με απλά λόγια, που μας έστειλαν με διάφορους τρόπους, συνάδελφοι που συνταξιοδοτούνται, «….για τη συνεργασία με το προσωπικό της υπηρεσίας όλα αυτά τα χρόνια..».

Για οτιδήποτε έκτακτο στείλτε μήνυμα στο mail@kesy.fth.sch.gr

Ραντεβού

το Σεπτέμβριο 2021